FORMU DOLDURUNUZ

En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir.

Formu göndermeden önce vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Bu bilgilerle birlikte sizinle iletişime geçilecektir.
Kapat

AYDER KARDANADAM FESTİVALİ


TARİH
27-28 OCAK

İNDİRİM

FİYAT

299 TL

TAKSİTLİ FİYAT

325 TL

6-12 YAŞ

BİLGİ
SNGL FARK: 100 TL
 • PAYLAS

 • TUR PROGRAMI

  11. AYDER KARDAN ADAM FESTİVALİ 2018

   

  Sabah hareket

   

  Saat 10:00 da Meydan

   

  Saat 10:10 Otobüs Terminali Önü

   

  Saat: 10:20 Trabzon Havaalanı Karşısı

   

  1.GÜN

  Misafirlerimizle buluştuktan sonra yaklaşık 1 saat sonra Çayelinde yarım saatlik dinlenme süresi veriyoruz ardından Kaçkar Dağları'nın Karadeniz'e bakan yamaçlarındaki derelerin birleşmesiyle oluşan muhteşem görüntüsüyle insanların kalbinde yer eden Fırtına Vadisinde yemek molası verdikten sonra yolculuğumuza devam edip AYDER yaylasına varıyoruz,11. AYDER KARDAN ADAM FESTİVALİ 2018 Günün etkinliklerinine Katılıyoruz ve rehberimizin belirlediği saatte otele hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

   

  11. AYDER KARDAN ADAM FESTİVALİ 2018 deki Aktiviteler: Festival ve Şenlik ,Kar Üstünde Rafting, Halat Çekme Yarışması,Kardan Adam Yapma, Tulum Eşliğinde Horon, Doğa yürüyüşü

   

  2.GÜN

  Öğleye kadar serbest zaman , bu süre içerisinde misafirlerimiz Şenlik Alanındaki aktivitelere katılıp doyasıya doğanın ve karın tadını çıkarabilir otelimizde kalıp şömine başında çayını kahvesini yudumlayabilir, saat 14:00 da Trabzon’a hareket ediyoruz.

  Not: Odalar 12:00 da boşaltılmak durumundadır etkinlik alanına çıkan misafirlerimiz bavullarını GÜNDÖNÜMÜ yazan bölüme bırakıp etkinlik alanına çıkabilirler.

   

  11. AYDER KARDAN ADAM FESTİVALİ 2018


 • FİYATA DAHİL HİZMETLER

  Ulaşım

  1 gece Konaklama

  1 Sabah kahvaltısı

  1 Akşam yemeği

  Rehberlik Hizmeti

  Milli Park alanına giriş ücreti

  Zorunlu Seyehat Sigortası

   


 • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Öğle yemekleri

  Yemeklerde alınacak içecekler

  Şahsi harcamalar


UYARI VE NOTLAR

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda GÜNDÖNÜMÜ TUR sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.