Trenle Kafkaslar

KARADENİZDEN HAZARA TRENLE

27.01.2020 - 02.02.2020
Tur programı
Sizler için hazırladığımız turları inceleyin
 • Rota Detay

  Trenle Kafkaslar (Gürcistan - Azerbaycan)

  Batum - Tiflis - Bakü

 • 1 Gün

  Batum - Tiflis

  Sabah saat 10:00 da belirlenen noktadan Sarp Sınır kapısına hareket.Gümrük işlemleri sonrasında Gürcistan’a geçiş ve Batum Şehir Turu : St.Andrea heykeli Gonio Kalesi , Botanik Bahçe gezisi sonrasında Gürcü Mutfağı nı tanıyabileceğimiz özel restoranımızda öğlen yemeği.Yemek sonrasında yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda ilk duramız Batumda bulunan Türk Camii sonrasında şehrin ara sokaklarında kısa bir yürüyüş ile bölgenin dokusuna uyum içerisinde inşaa edilmiş Piazza Meydanı na ulaşıyoruz. Meydanda göreceğimiz saat kulesi hoşunuza gidecek. Gürcü Ortodoks Kilisesi ni gördükten sonra Media Heykelinin bulunduğu Avrupa Meydanı na doğru yürüyüş yapıyoruz Ermeni Kilisesi ni , Astrolojik saati gördükten sonra Avrupa meydanında fotograf süresi. Serbest zaman öncesinde son durağımız Drama Tiyatro Binası ve Poseidon Heykeli. 1800 lü yıllardan kalma Batum Bulvarında serbest zaman.(Bu süre içerisinde Hayvanat Bahçesini ziyaret edebilir , bulvarda yürüyüş yada hediyelik eşya alışverişi yapabilirsiniz)Serbest zaman sonrasında Ali&Nino Heykeli ve Alfabe Kulesini görüyoruz ve Tren istasyonuna transfer 17:55 treni ile Tiflis’e hareket , yaklaşık dörtbuçuk saatlik tren seyahatinin ardından Tiflis’e varış ve otele transfer.1.geceleme.Tiflis

 • 2 Gün

  Tiflis

  Sabah kahvaltısından sonra otelden ayrılıyoruz Tiflis Turumuz başlıyor.Teleferikle Kartlis Deda Heykeline çıkıp Hamamlar Mahallesine kadar yapacağımız yürüyüş turumuzda Narika Kalesi, Cuma Mescidi, Tarihi Hamam ve Sinagog u göreceğiz. Sharden sokağının görülmesinin ardından. Serbest Zaman.Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve 19:45 trenine yetişecek şekilde tren istasyonuna transfer.19:45 treni ile Bakü’ye hareket.Yataklı tren ile yapacağımız yolcuğumuz gece boyunca sürecek.2.geceleme.Tiflis-Bakü Treni

 • 3 Gün

  Bakü

  Sabah Bakü’ye varışımızın ardından tren garında bizi bekleyen aracımız ile hareket,isteğe bağlı ekstra sabah kahvaltısı.Bakü Şehir Turu : Şehitlik , Alev Kuleleri , Şirvanşahlar Sarayı , Eski şehir,Maiden Kule(Kız Kulesi),Cuma Camii görülecek yerler arasındadır.Şehir turumuzun ardından otele yerleşme ve dinlenme süresi.3.geceleme.Bakü

 • 4 Gün

  Bakü

  Sabah kahvaltısını otelden aldıktan sonra Qobustan a hareket .Yaklaşık yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından, Abşeron Yanardağı, Ateşgah gezilerinden şehir Merkezine dönüş , Fevvareler Meydanı ve Targovi Caddesi görülecek yerler arasındadır.Gezimizi tamamladıktan sonra otele dönüş ve dinlenme süresi.4.geceleme.Bakü

 • 5 Gün

  Bakü

  Sabah kahvaltısını otelden aldıktan sonra Haydar Aliyev Kültür Merkezi’ne hareket ediyoruz(günün koşullarına göre etnoğrafya müzesi ,modern sanat müzesi yada minyatür kitap müzesi gezilebilir.) Halı Müzesi gezisinin ardından sahil yürüyüşü ve bayır şehir görülebilir.Tren saatine göre tren istasyonuna hareket.5.geceleme.Bakü-Tiflis Treni

 • 6 Gün

  Tiflis

  Tren yolculuğumuzun ardından sabah 09:00 daTiflis’e varış, isteğe bağlı sabah kahvaltısı ve Mxheta bölgesine hareket.Eski Tiflis’in görülmesinin ardından Sameba kathedrali ,Soul köprüsü ve Tablo Pazarında serbest zaman.Belirlenen saatte buluşma ve Rustavelli Caddesine hareket. Opera Binası , Parlemento Binası ,Tiflis Metrosu ve Özgürlük Meydanı göreceğimiz yerler arasında .Gezimizi tamamladıktan sonra otele yerleşme ve dinlenme süresi.Dileyen misafirlerimiz için isteğe bağlı extra Gürcü Gecesi ve akşam yemeği.6.geceleme.Tiflis

 • 7 Gün

  Tiflis - Batum - Trabzon

  Sabah kahvaltısı sonrasında ve tren istasyonuna hareket 09:00 treniyle Batum’a hareket öğle saatlerinde Batum’a varış Batum da serbest dinlenme süresi ve belirlenen saatte Sarp Sınır kapısına hareket.Gümrük işlemleri sonrasında Trabzon a hareket ve varış.

 • ! NOT

  Yukarıdaki fiyatlar iki ya da üç kişilik odada kişi başı fiyatlardır. Fiyatlar Tur programı yayınlandığı gün geçerli olup acenta fiyat değişikliği hakkını saklı tutar. Rehber program sıralamasında değişiklik hakkına sahiptir.


Tur Takvimi
Bu tur için tarihler aşağıda listelenmiştir.


27.01.2020 - 02.02.2020

01.06.2020 - 07.06.2020

23.08.2020 - 29.08.2020

07.10.2020 - 13.10.2020


Seyahat Öncesi Notlar
Bu tur için dikkat etmeniz gereken konular aşağıda belirtilmiştir.

BU PROGRAM VİZE SİZDİR.
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
Gündönümü Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 25 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gündönümü Tur sorumlu tutulamaz.
3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
Ekstra Turların gün içerisindeki zamanlamaları içerik değişmemek kaydıyla gidilecek yerlerin açılış kapanış ve rezervasyon saatine göre değişiklik gösterebilir.
Yanınızda yağmurluk yada şemsiye bulundurmanız, Rahat yürüyüş ayakkabıları tercih etmeniz önerilir.
Herhangi bir sağlık probleminiz yada seyahat süresince sürekli kullanmak zorunda olduğunuz iğne ilaç gibi medikal malzeme varsa seyahat danışmanlarımıza bilgi vermeniz önemle ricadır.

Fiyata Dahil Hizmetler
Tur fiyatına dahil hizmetler aşağıda listelenmiştir.
 • Ulaşım Trabzon-Batum Otobüs Transferi
 • Batum-Tiflis-Bakü Tren Biletleri
 • Bakü-Tiflis-Batum tren Biletleri
 • 6 gece konaklama (4 gece otel+ 2 gece yataklı Tren)
 • 4 Sabah Kahvaltısı (Otellerde)
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Tur fiyatına dahil hizmetler aşağıda listelenmiştir.
 • Yurt dışı çıkış pulu ( 50TL)
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Tren konaklamaları sonrası sabah kahvaltıları
 • Öğle yemekleri
 • Ekstra turlar

Rezervasyon Tarihi

 • Taksitli Fiyat -
 • Peşin Fiyat 399 €
 • 0-6 Yaş -
 • 7-12 Yaş -