Lviv - Tur Programı

 • Rota Detay

  Pasaportsuz ve Vizesiz Lviv Turu

  2 Gece 3 Gün
  Uçuş Bilgisi:


  SAW – LVİV 14:20 KALKIŞ 15:15 VARIŞ
  LVİV – SAW 17:20 KALKIŞ 19:25 VARIŞ

  Lviv:Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir.

 • ! NOT

  Yukarıdaki fiyatlar iki ya da üç kişilik odada kişi başı fiyatlardır. Fiyatlar Tur programı yayınlandığı gün geçerli olup acenta fiyat değişikliği hakkını saklı tutar. Rehber program sıralamasında değişiklik hakkına sahiptir.

  Extra Turlar:

  Akşam yemekli Lviv Ortaçağ (30 Eur)
  Öğle yemekli Şatolar (60 Eur)
  Eczacılık müzesi & Çikolata Fabrikası Satış Mağazası & Ünlü Ermeni Kilisesi&Arsenal (30 Eur)

Fiyata Dahil Hizmetler
Tur fiyatına dahil hizmetler aşağıdaki gibidir.
 •  SAW – LWO– SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 • 2 gece oda + kahvaltı konaklama,(3yıldız Volter Otel v.b)
 • Lviv şehir tanıtım turu
 • Havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler,
 • Türkçe rehberlik hizmetleri.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Tur fiyatına dahil olmayan hizmetler aşağıdaki gibidir.
 • Trabzon – İstanbul –Trabzon uçak bileti
 • Yurtdışı çıkış fonu –  50 TL
 • Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 • Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)
Tur Takvimi
Bu tur için tarihler aşağıda listelenmiştir.

11.12.2019 - 13.12.2019


Fiyat Bilgisi
Bu tur için fiyat bilgisi aşağıda listelenmiştir.
 • Taksitli Fiyat -
 • Peşin Fiyat 299 €
 • 0-6 Yaş -
 • 7-12 Yaş 299 €
Önemli Notlar
Bu tur için dikkat etmeniz gereken konular aşağıda belirtilmiştir.

Önemli Notlar
UKRAYNA Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarınıa Vize uygulamamaktır. TÜRKİYE CUMHURİYETİ VE UKRAYNA  ARASINDA YAPILAN ANLAŞMA GEREĞİ TÜRK VATANDAŞLARI YENİ (CİPLİ ) NÜFUS CÜZDANLARI İLE UKRAYNA YA PASAPORTSUZ GİRİŞ YAPABİLMEKTEDİR.
Gündönümü Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Exp-ert, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
Gündönümü Tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
Ekstra ve dahil olan turların, özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
Ukrayna turistik tesisleri standartlarının, Türkiye turistik tesisleri standartlarına henüz ulaşmadığı gözlenmektedir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Exp-ert sorumlu tutulamaz.
3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.
Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
Tekne Turları minimum 25 kişi katılımıyla yapılmaktadır.
Yemekli turlarda menü başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı olup içecekler hariçtir.